סטימר לתכשיטים

סטימר לתכשיטים

כיום אין כמעט אדם שאינו עונד תכשיטים כאלו ואחרים. חלק עשויים להעדיף טבעות או צמידים ואחרים יעדיפו שרשראות או אפילו סט שלם. דבר אחד בטוח – הלקוח יעדיף לבחור בתכשיטים בעלי מראה מהודר, נקי ויוקרתי. על כן כל העוסקים במלאכת הצורפות, שיווק ומכירה של תכשיטים טוב יעשו אם יחזקו סטימר לתכשיטים. סטימר זה הינו מכשיר ייחודי לניקיון התכשיטים באמצעות קיטור חם והוא חיוני מאוד לשמירה על ניקיון התכשיט תוך כדי ולאחר הייצור שלו, לפני מכירתו ללקוח וכמובן גם בשירות השוטף הניתן על ידי חנות התכשיטים לצורך ביצוע ניקיון בתכשיט שנרכש בחנות. 

סטימר לתכשיטים – איך הוא עובד?

כאמור סטימר לתכשיטים עושה שימוש בקיטור חם על מנת לנקה ולחטא תכשיטים מסוגים שונים: טבעות, צמידים, שרשראות ועוד. הוא יכול לעזור לנו בניקיון וחיטוי של חומרי גלם שונים: גולדפילד, זהב, כסף, יהלומים, תחליפי יהלומים ואבנים שונות ועוד. כיום אין חנות תכשיטים שלא מחזיקה סטימר לניקוי תכשיטים. הוא מופעל באמצעות מערכת קיטור קטנה המחממת מים לטמפרטורה גבוהה ומשחררת לחץ אוויר חזק המבצע את מלאכת הניקיון של התכשיט. הוא מאפשר עבודה גם עם תכשיטים עדינים במיוחד.

היתרונות של סטימר לניקוי תכשיטים:

  • חוסך זמן ומאמץ בניקוי התכשיטים.
  • משפר את השירות ללקוחות ומאפשר ניקיון מלא ומהיר של התכשיט מסוגי לכלוך שונים.
  • מאפשר שימוש בריא יותר בתכשיטים, מונע גירויים שונים בעור למשתמשים בתכשיטים מלאי אבק וחיידקים. 
  • פעולת ניקוי ידידותית לסביבה. 
  • אין צורך בשימוש בחומרי ניקוי כימיים העשויים לפגוע בתכשיט או חלק ממנו. כמו גם בעונד התכשיט.
  • קל מאוד להכשיר כל עובד לעשות שימוש במכשיר.

אילו פרמטרים נרצה לבדוק לפני רכישת סטימר לתכשיטים?

לפני שאתם רוכשים סטימר לתכשיטים חשוב לבדוק האם הסטימר אכן פונקציונלי עבורכם. זאת תוכלו לבדוק עם החברה המשווקת באילו סוגי תכשיטים וחומרי גלם תוכלו להשתמש בסטימר מבלי לפגוע באיכות התכשיט. כמו כן בדקו את הטמפרטורה ואופן ההפעלה של המכשיר שהוא אכן מותאם לצרכים אלה ולא מדובר בסטימר המיוחד לשימושים אחרים. ודאו שהמחיר והאחראיות תואמים את הציפיות שלכם ושאתם רוכשים את המכשיר מחברה מקצועית שתוכל לספק לכם גם שירותי תמיכה ומענה לכל צורך. 

לפרטים נוספים והזמנת סטימר לתכשיטים של חברת חשמל E צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם.