סטימר לתכשיטים

ניקוי וחידוש תכשיטים בעזרת קיטור,לחנויות וצורפים

סטימר לתכשיטים

כיום אין כמעט אדם שאינו עונד תכשיטים כאלו ואחרים. חלק עשויים להעדיף טבעות או צמידים ואחרים יעדיפו שרשראות או אפילו סט שלם. דבר אחד בטוח – הלקוח יעדיף לבחור בתכשיטים בעלי מראה מהודר, נקי ויוקרתי. על כן כל העוסקים במלאכת הצורפות, שיווק ומכירה של תכשיטים טוב יעשו אם יחזקו סטימר לתכשיטים. סטימר זה הינו מכשיר ייחודי לניקיון התכשיטים באמצעות קיטור חם והוא חיוני מאוד לשמירה על ניקיון התכשיט תוך כדי ולאחר הייצור שלו, לפני מכירתו ללקוח וכמובן גם בשירות השוטף הניתן על ידי חנות התכשיטים לצורך ביצוע ניקיון בתכשיט שנרכש בחנות. 

סטימר לתכשיטים – איך הוא עובד?

כאמור סטימר לתכשיטים עושה שימוש בקיטור חם על מנת לנקה ולחטא תכשיטים מסוגים שונים: טבעות, צמידים, שרשראות ועוד. הוא יכול לעזור לנו בניקיון וחיטוי של חומרי גלם שונים: גולדפילד, זהב, כסף, יהלומים, תחליפי יהלומים ואבנים שונות ועוד. כיום אין חנות תכשיטים שלא מחזיקה סטימר לניקוי תכשיטים. הוא מופעל באמצעות מערכת קיטור קטנה המחממת מים לטמפרטורה גבוהה ומשחררת לחץ אוויר חזק המבצע את מלאכת הניקיון של התכשיט. הוא מאפשר עבודה גם עם תכשיטים עדינים במיוחד.

היתרונות של סטימר לניקוי תכשיטים:

 • חוסך זמן ומאמץ בניקוי התכשיטים.
 • משפר את השירות ללקוחות ומאפשר ניקיון מלא ומהיר של התכשיט מסוגי לכלוך שונים.
 • מאפשר שימוש בריא יותר בתכשיטים, מונע גירויים שונים בעור למשתמשים בתכשיטים מלאי אבק וחיידקים. 
 • פעולת ניקוי ידידותית לסביבה. 
 • אין צורך בשימוש בחומרי ניקוי כימיים העשויים לפגוע בתכשיט או חלק ממנו. כמו גם בעונד התכשיט.
 • קל מאוד להכשיר כל עובד לעשות שימוש במכשיר.

אילו פרמטרים נרצה לבדוק לפני רכישת סטימר לתכשיטים?

לפני שאתם רוכשים סטימר לתכשיטים חשוב לבדוק האם הסטימר אכן פונקציונלי עבורכם. זאת תוכלו לבדוק עם החברה המשווקת באילו סוגי תכשיטים וחומרי גלם תוכלו להשתמש בסטימר מבלי לפגוע באיכות התכשיט. כמו כן בדקו את הטמפרטורה ואופן ההפעלה של המכשיר שהוא אכן מותאם לצרכים אלה ולא מדובר בסטימר המיוחד לשימושים אחרים. ודאו שהמחיר והאחראיות תואמים את הציפיות שלכם ושאתם רוכשים את המכשיר מחברה מקצועית שתוכל לספק לכם גם שירותי תמיכה ומענה לכל צורך. 

לפרטים נוספים והזמנת סטימר לתכשיטים של חברת חשמל E צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם.

דגם Adi4cs

דגם Adi4c

סטימר לתכשיטים

מערכת קיטור לענף התכשיטים בעלת נפח של כ – 3.8 ליטר לעבודה רציפה ומרבית שתשרת אתכם נאמנה לשנים ארוכות מיכל עמיד מיכל עמיד ואיכותי מנירוסטה למניעת חלודה

 • לחץ עבודה 6 בר
 • מד גובה מים לתכנון נכון של העבודה
 • יציאת קיטור מדוייקת וממוקדת ע”י דיזת קיטור  
 • המערכת מגיעה פדל (רגלית חשמלית ) לעבודה משולבת המאפשרת לעבוד עם 2 הידיים בעת העבודה ובטוחה מאוד
 • אפשרות לויסות עוצמת הקיטור
 • מערכת קלה שניתנת להנחה על גבי שולחן הגיהוץ
 • *קיימת אופציה להוספת אקדח קיטור לניקוי מרחוק מהשולחן וניקוי בזוויות משתנות 

מכירה ,שירות ותיקונים ע”י היבואן חשמל E

תוצרת איטליה 

היתרונות של סטימרים לתכשיטים

אנשים רבים עושים שימוש בתכשיטים. אנו קונים תכשיטים ליקירנו לימים מיוחדים, רוכשים אותם עבור עצמנו לשיפור הנראות והנוחות ולעתים רבות תכשיטים מסוימים הופכים להיות בעלי ערך סנטימנטלי ועוברים לדורות. כל אדם העושה שימוש בתכשיט או מעוניין לרכוש תכשיט כמתנה יעדיף תכשיט שנראה טוב, נקי ומהודר. על כן, כל צורף או חנות המשווקת תכשיטים שמכבדים את עצמם יחזיקו סטימר לתכשיטים.

מהו סטימר לתכשיטים?

סטימר לתכשיטים הוא מכשיר מיוחד העושה שימוש בקיטור חם לניקוי וחיטוי של תכשיטים ממגוון סוגים: טבעות, צמידים, שרשראות. הפעולה אורכת כדקה לכל היותר בדרך כלל והיא נחשבת ליעילה במיוחד להברקת התכשיט, ניקוי מאבק וחיידקים (גם כאלה שאינם נראים לעין) ותורמים להספקת שירות איכותי ומקצועי יותר ללקוח. יצירת הקיטור החם מתקיימת באמצעות מים המחוממים לטמפרטורה גבוהה ומשחררים אדים בלחץ גבוה המבצעים את פעולת הניקיון. המכשיר יעיל עבור חומרי גלם שונים כמו אבנים, יהלומים, גולדפילד, זהב, כסף, תחליפים שונים ועוד. כולל תכשיטים עדינים במיוחד.

בין יתרונותיו הרבים של הסטימר:

 • ניקוי ותחזוקה שוטפת של תכשיטים בחנות לשיפור התצוגה שלהם.
 • שיפור השירות ללקוחות – מתן שירות חינמי לניקוי תכשיט שניקנה בחנות.
 • פעולת הניקוי ידידותית לסביבה.
 • תכשיטים נקיים יותר הינם בריאים יותר לשימוש, מונעים גירויים שונים בעור וחיידקים המצטברים עליהם לאורך זמן.
 • ניתן להכשיר כל עובד לעבוד בטוחה, מהירה ונוחה עם הסטימר.

סטימרים לתכשיטים עושים שימוש באדים של מים חמים בלחץ גבוה. אין שימוש בכימיקלים שונים העשויים להזיק לתכשיטים.

איך לבחור את הסטימר המתאים לנו ביותר?

סטימרים לתכשיטים יהיו קטנים יותר מסטימרים המשמשים לתעשייה בדרך כלל. כדאי לבחור בסטימר עם נפח המספיק לאופן ותדירות השימוש שלכם. חשוב לקבל תדרוך על המכשיר לגבי השימוש בו בצורה בטוחה. חשמל E מציעה לכם סטימר לתכשיטים ברמת האיכות הגבוהה ביותר. סטימר זה כולל נפח של 3.8 ליטר, מיכל עמיד מנירוסטה למניעת חלודה, לחץ עבודה של 6 בר, כולל מד גובה מים. המערכת מאפשרת ויסות של עוצמת הקיטור. המערכת ניידת, נוחה וקלת משקל וניתן להניחה על שולחן. ניתן להוסיף אקדח קיטור לניקוי מרחוק. לפרטים נוספים צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם!