סטימר למעבדות שיניים

סטימר לרופאי שיניים

ניקיון השיניים שלנו חשוב מאוד לא רק לביטחון העצמי שלנו ולמראה החיצוני אלא גם לשמירה על בריאות דנטלית חיונית. כדי לשמור על בריאות דנטלית, על השיניים וחלל הפה נצטרך ללכת לרופא השיניים מפעם לפעם. רופא השיניים מקבל אליו אנשים רבים מדי יום לקליניקה בה הוא מספק שירותי טיפול שיניים מסוגים שונים, כל אחד לפי צרכיו. אחד הדברים החשובים ביותר בכל מעבדה או קליניקה לטיפול שיניים היא שמירה על היגיינה, אסתטיקה, ניקיון וסטריליות. אלה חיוניים גם בשטח העבודה עצמו, גם בריהוט ובמתקנים השונים וכמובן גם בכלים בהם משתמש רופא השיניים לטיפול במטופליו. אחד הכלים החשובים ביותר כיום בכל מעבדת שיניים מתקדמת הוא סטימר לניקוי שיניים. מדובר במכשיר מהפכני שכל רופאי השיניים ממליצים עליו ואף מציינים לא פעם כמה הוא מקל על עבודתם ונחשב ל-game changer עבורם. 

סטימר למעבדות  שיניים – כיצד הוא עובד?

סטימר לניקוי שיניים הוא מכשיר מהפכני העושה שימוש בקיטור חם על מנת לנקה ולחטא כלים ומכשירים שונים. אנו מכירים היטב את השימוש בקיטור במגוון רחב של תחומים בתעשייה, החל ממכונות קיטור גדולות במפעלים ועד למכשירים קטנים יותר לניקוי נקודתי באמצעות צינור קטן המחובר למכשיר קיטור קטן, עמו רופא השיניים עשוי להשתמש בין 5 ל-10 פעמים ביום בממוצע. באמצעות סטימר לניקוי שיניים יכול רופא השיניים לנקות בקלות רבה כלי עבודה, פלטות, תבניות גבס, שיניים, כתרים ועוד. הפעולה מתבצעת במהירות רבה וביעילות מקסימלית החוסכת לרופא השיניים זמן רב ומאמץ בניקוי ידני, מסורבל ולא בהכרח מקיף.

היתרונות של הסטימר עבור רופאי השיניים:

  • חיסכון בזמן ובמאמץ.
  • ניקוי באמצעות קיטור מחסל כ-99.99% מהחיידקים, בקטריות, עובש, אבק ועוד. 
  • קל מאוד ונוח לתפעול.
  • ידידותי לסביבה.
  • קל מאוד להכשיר סייע/ת לשימוש במכשיר.

מהם הפרמטרים שנרצה לבדוק לפני רכישת סטימר לרופא שיניים?

פונקציונאליות – וודאו את הטמפרטורה והלחץ אליה ניתן להגיע עם המכשיר והאם יש דרך לווסת אותן בהתאם לצרכים שלכם.

זמן חימום – כמה זמן לוקח למכשיר להתחמם כדי להפיק לכם קיטור בכל נגלה?

מחיר ואחראיות – כמה עולה המכשיר? לכמה זמן האחראיות עליו? ומה היא כוללת?

לסיכום; שימוש בסטימר לניקוי שיניים נחשב כיום לחוד החנית בחזית הטכנולוגיה בתחום רפואת השיניים. מדובר במוצר מהפכני שעוזר לרופאי שיניים וסייעים לנקות ולחטא במהירות כלים, פלטות, תבניות, שיניים ומגוון מוצרים שונים. המכשיר חוסך זמן עבודה יקר, מאוד נוח לשימוש, אינו מסובך להפעלה, ידידותי לסביבה ומחסל 99.99% מהחיידקים. לפרטים נוספים והזמנות צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם.