סאונה רטובה

מידע על סאונה רטובה

כמעט ואין אדם שלא הולך לסאונה רטובה כשהוא הולך ליום פינוק בספא, סופ”ש בצימר הכולל סאונה, קאנטרי בשכונה או בתי מלון המתחזקים סאונה רטובה ועוד. ישיבה של 15-20 דקות מסייעת בניקוי הרעלים בגוף, הפגת מתחים ולחצים שונים ובעלת יתרונות רבים נוספים כל עוד משתמשים בה במידה נכונה כמובן. בניית סאונה רטובה צריכה להיעשות בצורה מקצועית החל משלב התכנון המקדים, דרך שלבי הבנייה וכן בחירת מערכות החימום הפנימיות, אפשרות לוויסות הטמפרטורה, בטיחות ועוד. אנו בחשמל E מתמחים בתכנון והתקנת מערכות קיטור לסאונות רטובות ועובדים עם בתי מלון, חדרי כושר, מתחמי ספא, בעלי צימרים, מתחמי נופש שונים ואפילו אנשים פרטיים שארגנו לעצמם סאונה פרטית בחצר. 

מי צריך סאונה רטובה?

בניית סאונה רטובה יכולה להתאים גם לאנשים פרטיים ובעיקר לעסקים בתחומים שונים. סאונה היא ללא ספק אטרקציה מלהיבה ובריאה שאנשים רבים אוהבים. היא מתאימה לגברים ונשים כאחד. יש סאונה רטובה וסאונה יבשה. הרטובה היא סאונה שיש בה יותר אדים ולחות ולרוב תהיה המועדפת על מרבית הקהל. בתי מלון, מתחמי נופש ואירוח, בעלי צימרים המעוניינים להוסיף אטרקציות ייחודיות ומלהיבות שיקנו להם יתרון על המתחרים ואפילו מתחמי קאנטרי המעוניינים לספק למנויים שלהם אטרקציות נוספות משקיעים במתחמי סאונה רטובה.

בניית סאונה רטובה לקאנטרי ותכנון מקדים:

בניית סאונה רטובה לקאנטרי דורשת תכנון מקדים וקפדני, מקום טוב ובטוח לבנות בו את הסאונה וכמובן תכנון מקצועי של מערכות החימום, בידוד איכותי לאיטום הסאונה, מחולל קיטור, חיווט חשמלי ,אלקטרוני ועוד. כל אלו הם עבודה  מקצועית ומנוסה ובתכנון וביצוע של כל הפעולות הללו וכיוצא בזה התקנת החלקים הנדרשים ואנו בחשמל E נוכל לספק לכם את השירות הכי מקצועי, אמין וזמין. 

מחולל קיטור איכותי לחיסכון בצריכת המים ושיפור היעילות האנרגטית:

מחולל הקיטור התעשייתי הינו מחולל מקצועי ואיכותי המשמש למגוון תחומים וענפים בתעשייה, כולל שימוש בסאונה רטובה. מערכת הקיטור מגיעה בנפחים שונים ובעלות  הספק של גופי החימום בהתאם לגודל החדר והאקלים הסביבתי .בדגם מהסדרה החדשה יש גם מעטפת מלאה מנירוסטה. גופי החימום במערכת ניתנים להפעלה במספר דרגות של עומס והמערכת מגיעה עם מיכל מים חוזרים עם מצוף לחיסכון במים ויעילות הצריכה האנרגטית לשיפור אורך חיי המוצר. מילוי המים נעשה באופן אוטומטי על ידי משאבה ומפוקד ע”י בקרים אלקטרונים ויש שנה אחריות מלאה ושרות מקצועי על ידי חשמל E.