מערכת קיטור חשמלית לתעשייה

מחוללי קיטור חשמליים לעבודה מאומצת בתעשייה

מהי מערכת קיטור חשמלית לתעשייה?

בענפים שונים ומגוונים נעשה שימוש במערכת קיטור כחלק אינטגרלי מביצוע עבודה, גידול, מחקר ועוד. מערכת קיטור חשמלית לתעשייה תהיה מערכת שבהתאם לאיכות שבה תתבצע העבודה וכך גם יהיה התפקוד והיעילות בעסק. ככל שהמערכת הינה מתקדמת ואיכותית יותר, בעלת נפח מיכל גדול יותר והספק גופי חימום גדולים יותר כך המערכת תוכל לספק יותר שירותים, יותר זמן עבודה רצוף, הספק גבוה יותר, תפקוד טוב יותר והפחתת הסיכון לתקלות ועומסים. מערכות הקיטור החשמליות לתעשייה של חשמל E הן המובילות בשוק בישראל ומיוצרות על ידי החברה המובילה בעולם בתחום מערכות הקיטור. אלה מתאימות לשימוש לעסקים בתחומים שונים החל ממבשלות בירה, יקבים להכנת יין, מעבדות שונות המבצעות ניסויים, עבודות שונות בתחום החקלאות, רובוטים לגיהוץ, סאונות רטובות, מפעלי מזון ועוד. 

החשיבות של מערכת אמינה ואיכותית:

מערכת קיטור מהווה חלק מרכזי בכל אחד מהעסקים ו/או התהליכים שהזכרנו כאן למעלה. מערכת שאינה אמינה ואיכותית תגרור בעיות ותקלות לעתים קרובות, לא תבצע את העבודה כמו שצריך ותהיה בעלת הספק עבודה נמוך. כל זה אומר יותר הוצאות לבעל העסק, יותר התעסקות וכאב ראש, פחות תפוקה ופחות הכנסה.  מסקנה? עדיף להשקיע מעט יותר במערכת קיטור אמינה ואיכותית וליהנות מהיתרונות שלה לאורך זמן.

מה כוללת מערכת קיטור חשמלית לתעשייה מבית חשמל E?

  • מיכל בנפח 40 ליטר.
  • 45 קילוואט הספק של גופי החימום.
  • ניתן להפעיל את גופי החימום במספר דרגות עומס.
  • כל המערכת מנירוסטה למניעת חלודה ועמידות לאורך זמן.
  • המערכת מגיעה עם מיכל קונדנס עם מצוף לחיסכון במים וחשמל ובעקבות זאת שיפור היעילות האנרגטית להספק תוצאות גבוה יותר ושמירה על אורח חיי המוצר.
  • מילוי מים באופן אוטומטי באמצעות משאבה.
  • לחץ עבודה 7 בר.
  • שנה אחראיות על ידי היבואן חשמל E.

שליטה מלאה על גופי החמים:

אחד מגופי החימום התקלקל? ניתן יהיה להסיר אותו בקלות ולהמשיך לעבוד עד הגעת הטכנאי.

שיטה זאת מאפשרת ללקוח המשך עבודה סדירה מבלי לעצור את רצף העבודה ומניעת הפסד כספי.

שירות 24 שעות ביממה ללא שבת וחג– כך שלא תצטרכו להפסיד הזמנות, זמן עבודה וכסף:

אחד היתרונות הגדולים ביותר בעבודה עם חשמל E הוא השירות 24 שעות ביממה שהחברה מספקת לכם. יש הזמנה שצריכה לצאת בבוקר? עובדים בלילה כדי להוציא בזמן את ההזמנה? יש תקלה במכונה? אל תחכו ליום למחרת כדי לקבל שירות – בחשמל E תקבלו את השירות כבר באותו הלילה שתוכלו להוציא את ההזמנה במהירות האפשרית ומניעת נזקים וביטול הזמנות.