מחולל קיטור לפיסטור במחלבות

מתקדמים באיכות המערכות והטעמים בהתאם

מחולל קיטור לפיסטור במחלבות

מחולל קיטור הוא מכשיר המייצר קיטור לפסטור חלב. הוא מחמם את החלב לטמפרטורה מסוימת ואז מקרר אותו לטמפרטורה רצויה. ניתן להשתמש במכונה בדרכים שונות בהתאם לצרכי המחלבה.

מכשיר זה משמש בדרך כלל במחלבות בהן יש כמויות גדולות של חלב והתהליך צריך להיעשות בקצב מהיר יותר ממה שניתן להשיג באופן ידני.

בחלק זה נחקור את היתרונות של שימוש במחוללי קיטור לפסטור במחלבות

מחלבה היא מתקן שבו מעובדים וארוזים חלב לקניית הציבור. מחלבה יכולה להיות גם מקום שבו מייצרים חלב, כמו חווה או חווה. פסטור חלב עוזר להרוג חיידקים שעלולים לגרום להרעלת מזון. פסטור חלב גם עוזר לשמור על טריותו זמן רב יותר על ידי הרג חיידקים הגורמים לקלקול. פסטור חלב מסייע גם במניעת זיהום מכיוון שהוא הורג חיידקים מזיקים בתהליך החימום והקירור של החלב. ישנן דרכים רבות לפסטור חלב, אך אחת השיטות הנפוצות ביותר היא באמצעות מחוללי קיטור מכיוון שהם מהירים ויעילים בהריגת חיידקים תוך שמירה על איכות המוצר ללא פגע.

פסטור הוא תהליך הורג את החיידקים בחלב ומוצרי חלב אחרים. מחולל הקיטור לפסטור למחלבות הוא מכשיר שמייצר אדים המשמשים לאחר מכן לחימום החלב לטמפרטורה גבוהה, מה שממית פתוגנים.

השימוש במכונה זו לא רק יעזור להפחית את מספר המחלות הנגרמות על ידי מוצרי חלב לא מפוסטרים אלא גם יפחית את עלות הייצור.

מחולל הקיטור מספק דרך יעילה יותר לפסטור חלב. זה מהיר יותר וחסכוני יותר מהשיטה המסורתית או הביניים של גופי החימום שיוצרים אי אחידות במרקם ובעיות ניקוי והגיינה .

תהליך הפסטור הוא דרך להרוג חיידקים בחלב ובמוצרים אחרים. הטיפול בחום הורג חיידקים מזיקים כמו E. coli, ליסטריה וסלמונלה.

מחולל קיטור הוא מכשיר המחמם מים ליצירת אדים. בתהליך הפסטור, הקיטור מהגנרטור עובר דרך צינורות במיכל החלב ומחמם אותו ל-161 מעלות פרנהייט לפחות למשך 15 שניות לפחות.

תהליך הפסטור כולל חימום מזון או משקאות לטמפרטורה מסוימת למשך פרק זמן מוגדר.

מחולל הקיטור הוא מכשיר המחמם מים וממיר אותם לקיטור. זה חשוב למוצרי חלב שכן הוא עוזר בתהליך הפסטור.

בחשמל E תוכלו לקבל אינפורמציה נוספת כיצד להפיק נצילות מקסימלית מהתוצרת שלכם תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים ,עמידה ביעדים ואספקה .

כמו כן קיימים מחוללי קיטור בגדלים שונים על מנת להתאים זאת במדויק לצורך הנדרש עבורכם ולחסוך אנרגיה מיותרת וכסף