מחולל קיטור חשמלי לתעשייה

מחולל קיטור חשמלי לתעשייה

טיפים לבחירת מחולל קיטור חשמלי לתעשייה

מחולל קיטור חשמלי לתעשייה  הוא מכשיר חשמלי המיועד לייצור אדים ממים חמים. הוא משמש למטרות שונות וענפים שונים בתעשייה, כאשר הרעיון המרכזי שלו הוא שימוש בחשמל לייצור האדים על פי שימוש בנפט או סולר המזהמים את הסביבה ונחשבים גם למשאבים יקרים יותר מבחינה כלכלית לבתי העסק. בעזרת חיבור המערכת לחשמל ניתן לייצר את הקיטור הנדרש ולבצע איתו את העבודה השוטפת במפעל, במאפיות, במתחמי סאונה רטובה ובאינספור מקומות ושימושים אחרים. שימוש במחולל קיטור חשמלי מסייע בחיסכון של אנרגיה ,מקום אחסנה גדול וכסף רב.

כיצד מחולל קיטור חשמלי לתעשייה חוסך באנרגיה?

מפעלים רבים וכן בתי עסק שונים ומגוונים עושים שימוש בקיטור לביצוע עבודות שונות כמו ייצור מוצרים בתעשיית הפלסטיק ,מבשלות בירה ויין, הפעלת מכשירים שונים, התפחת לחמניות ולחמים במאפייה ואפילו בבתים פרטיים לעתים יעשו שימוש במערכות שכאלה. המוצר שונה בין ענף אחד לאחר ויש מגוון מחוללים, חלקם בעלי תכונות דומות אולם שינויים והתאמות בהתאם לסוג העבודה והשימוש הנדרשים באותו ענף הייעודי לו. החיסכון האנרגטי מתבטא בשימוש בחשמל לעומת סוגי אנרגיה אחרים כמו נפט ודלק שגם עולים יותר כסף וגם תורמים לזיהום הסביבה בניגוד למחולל חשמלי שידידותי מאוד לאיכות הסביבה.בעזרת  מחולל קיטור ניתן להגיע בחישוב נכון ומדוייק להספקים הנדרשים מבלי לבזבז אנרגיה מיותרת שעולה כסף רב ,התעסקות מיותרת עם תקנות איכות הסביבה ובטיחות .

מה ההבדל הכלכלי עבור בעל העסק?

בעלי עסקים הנדרשים בהחלט אם להשתמש במחולל קיטור מנפט/דלק או מחולל קיטור חשמלי לתעשייה ירצו לשמוע את השורה התחתונה – כיצד זה מתורגם לכסף. אז בשורה התחתונה ייצור טון קיטור באמצעות סולר עולה בין 300 ל-400 שקלים. ייצור של אותו טון קיטור ממחולל קיטור חשמלי תעלה כ-100 שקלים לערך. כפי שאתם יכולים להבין מדובר בחיסכון כלכלי משמעותי ולכן בעלי עסקים מעדיפים מחולל קיטור חשמלי לשימושים והצרכים השונים שלהם.

מחולל הקיטור החשמלי של חשמל E:

חשמל E חרטה על דגלה להוביל את תחום מערכות הקיטור בישראל ולעבוד עם היצרניות המובילות בעולם בתחום זה. החברה מספקת מערכות קיטור איכותיות ועמידות לשנים רבות ויכולה לבצע התאמות במחולל בהתאם לאפיון הצרכים של אותו לקוח. חשמל E מספקת מחולל קיטור חשמלי לתעשייה ברמת האיכות הגבוהה ביותר עם נפח מיכל גדול, הספק גופי חימום משתנה וגבוה, עם אפשרות לעבודה חלקית במקרה של תקלה באחד מגופי החימום (עד שיגיע הטכנאי) ושירות 24 שעות ביממה ללא שבת וחג.  

מחולל קיטור חשמלי לתעשייה