שולחנות גיהוץ

שולחנות איכותיים ומקצועיים ביותר, תוצרת איטליה

שולחנות גיהוץ מקצועיים

גיהוץ איכותי מתחיל במשטח יעודי ,יציב ומקצועי התורם משמעותית לאפקט הגיהוץ

תהליך הגיהוץ הוא תהליך שלכאורה נראה פשוט וקל ,אך ההתמודדות של גיהוץ עיקש מול בדים עדינים ומיוחדים או בדים קשים ועבים מחייבים אותנו ללמוד לעבוד עם פתרונות טכנולוגיים איכותיים על מנת להגיע לתוצאות גבוהות ובפרקי זמן קצרים המשפרים את התוצאות החוסכות זמן יקר ומייעלים כלכלית את העסק.

חשמל E  בשיתוף עם החברות המובילות בעולם מביאה לכם מגוון רחב של פתרונות מתקדמים לשולחנות גיהוץ לתחומים רחבים בתעשייה ובפרטי ,כגון : בתי מלון ,מכבסות ,בתי אופנה ומתפרות ועוד .

כמו כן אנו מייצרים במפעלנו בייצור כחול לבן שולחנות גיהוץ מקצועיים בעלי מידות שונות ובצורות משתנות לתחום האופנה ,סלוני הכלות ,יצרני וילונות ומתפרות, שולחנות גיהוץ אלו עמידים ויציבים לשנים רבות ובעלי אפשרות להסעת המגהץ מעל משטח העבודה לנוחות העבודה ולשמירה על טיב כיסוי השולחן.

ברשותינו מספר רב של אפשרויות עבורכם

שולחן וואקום בעל מערכת קיטור

שולחן וואקום בעל מערכת קיטור פנימית

בעל משטח עבודה מתחמם המבוקר ע”י טרמוסטט הניתן לכיוון.

שולחן זה משולב עם מנוע וואקום יעודי לספיחת הלחות שנוצרת במהלך הגיהוץ ומייבש לחלוטין את סיבי הבד , תהליך זה הוא חשוב מאוד לשמירה על טיב הבד ושיפור איכות הגיהוץ .

שולחנות גיהוץ אלו מגיעים עם מערכת קיטור פנימית המאפשרת חסכון במקום לבעלי לעסקים המוגבלים בשטחי עבודה או תנועה.

מערכת זו מגיעה לרוב בלחץ העבודה עד 3 בר

שולחן גיהוץ מקצועי  מסוג זה מגיעי במידה אחת סטנדרטית של גובה משטח העבודה המקובלת בעולם הגיהוץ

*ניתן לשלב למערכות מסוג זה שרוולון גיהוץ וואקום מתחמם לגיהוץ שרוולים ,חולצות וחליפות.

*בשולחן גיהוץ מסוג זה מומלץ להשתמש במים רכים למניעת תקלות אבנית ושמירה על טיב המוצר.

שולחן וואקום בעל מערכת משולבת עם קיטור מהפלטה (ניקוי יבש)

שולחן גיהוץ מקצועי זה מותאם בעיקר למכבסות המתמחות בניקוי יבש או לחילופין לבתי אופנה העובדים עם סריגים ובדים קשים וחליפות .

שולחן זה בעל משטח עבודה המחומם ע”י מערכת הקיטור הפנימית המשולבת בשולחן הגורמת ליעילות אנרגטית טובה יותר ומאפשרת חסכון בגופי חימום בפלטה בניגוד לשולחנות בקטגוריה נמוכה יותר.

למערכת גיהוץ מתקדמת מסוג זה אפשרויות רבות המאפשרות להגיע לתוצאות מעולות לגיהוץ סריגים ,חולצות וחליפות לניקוי יבש בלחיצה פשוטה על דוושה יציאת קיטור מהפלטה .

המערכת בעלת מנוע וואקום מובנה לספיחת הלחות  ,משאבת מים ולחץ עבודה בקיטור של 5 בר.

*ניתן לשלב למערכות מסוג זה שרוולון גיהוץ וואקום מתחמם לגיהוץ שרוולים , חולצות וחליפות.

*בשולחן גיהוץ מסוג זה מומלץ להשתמש במים רכים למניעת תקלות אבנית ושמירה על טיב המוצר.

שולחנות עץ

שולחנות גיהוץ

שולחן עץ מקצועי לגיהוץ לתחום המכבסות ,האופנה יצרני וילונות ומתפרות המשלב בניה איכותית וחזקה תוך הקניית איכות מוצר גובהה מאוד לאורך שנים

בשולחן זה ניתן לשנות את גובה משטח הגיהוץ בכל שלב ללא צורך בבעל מקצוע .

כמו כן ניתן לשלב אפשרות להסעת המגהץ מעל משטח העבודה לנוחות ולשמירה על טיב הכיסוי העמיד לחום

השולחנות מיוצרים במפעלנו כחול לבן  וניתנים לבניה ובמידה מיוחדת לפי בקשת הלקוח.

השולחנות בעלי בסיס מתכתי חזק וצבועים בצבע המרטון המונע חלודה ונותן מראה איכותי ויפה לשולחן הגיהוץ ומשתלב בצורה אסטטית בבית העסק

מידות סטנדרט 40X140 ,160X80

מידע על שולחנות גיהוץ

עבודת הגיהוץ חיונית מאוד במגוון עסקים העוסקים עם בגדים, בדים, וילונות ועוד. גיהוץ איכותי מתחיל קודם כל ממשטח איכותי, יציב ומקצועי שיתרום משמעותית לעבודה ולאפקט הגיהוץ. הליך הנחשב פשוט וקל לכאורה הוא הרבה יותר מורכב ממה שחושבים. עבודת הגיהוץ והכלים שבהם עושים שימוש צריכים להתאים לסוגי בדים שונים, בעובי שונה ובדרגות קימוט שונות כדי לספק תוצאות איכותיות ברמה גבוהה, בזמן קצר, תוך שיפור והתייעלות העבודה והתייעלות כלכלית בעסק. בחשמל E תוכלו למצוא מגוון שולחנות גיהוץ מקצועיים ואיכותיים המתאימים לעבוד עם מערכות גיהוץ שונות, לעסקים שונים ולצרכים שונים. 

שולחנות הגיהוץ של חשמל E:

חשמל E משתפת פעולה עם החברות המובילות בתחום הייצור של משטחי הגיהוץ. החברה מספקת פתרונות גיהוץ מתקדמים לעסקים בתחומים שונים ובסדרי גודל שונים, החל ממעצבי אופנה, דרך מתפרות, מכבסות, סלוני כלות, יצרני וילונות ובתי עסקים רבים וטובים אחרים. באתר תוכלו לבחון את מגוון שולחנות הגיהוץ של חשמל E כולם איכותיים, הדגמים והסוגים שונים ומגוונים בהתאם לצרכי עבודה שונים. 

שולחנות גיהוץ מסוגים שונים:

  • שולחן גיהוץ PROFIX – שולחן גיהוץ איכותי מאוד מתוצרת BIMAP האיטלקית. משפר ומייעל את זמני העבודה וכולל גם מערכת חימום פלטה מבוקרת על ידי תרמוסטט. המשטח הינו רחב ומגיע במידות 140X40 ומיקום נוח להנחת המגהץ בזמני המנוחה בין עבודות הגיהוץ. ניתן לשלב שרוולון גיהוץ מתחמם וכן עמוד ומסליה לצורך תליית המגהץ במידה ויותר נוח לכם לעבוד כך. 
  • שולחן גיהוץ PROFXLEX – שולחן איכותי, וואקום, תוצרת איטליה. פלטת חימום מבוקרת על ידי תרמוסטט. שטח גיהוץ רחב לנוחות מקסימלית. מאפשר גם כן לשלב שרוולון או עמוד ומסליה לתליית המגהץ. היתרון של דגם זה הוא האפשרות לשנות את גובה משטח העבודה בהתאם לנוחות שלכם . 
  • שולחנות עץ איכותיים – בחשמל E תוכלו לרכוש שולחנות עץ איכותיים המתאימים למגוון בתי עסק מסוגים שונים. ניתן לשנות את גובה המשטח בהתאם לצרכים ולנוחות שלכם. השולחנות מיוצרים במפעל החברה כחול לבן וניתן לבנות אותם בהתאם למידות והצרכים של הלקוח.

לקוחות פוטנציאלים ,סלוני כלות ,מעצבי אופנה,יצרני וילונות,יצרני יודאיקה ועוד

  • שולחן קיטור עם קיטור מפלטה -שולחן זה נחשב לרמה הגבוהה ביותר בתחום הגיהוץ ומשלב מערכת קיטור פנימית עם יציאת קיטור מפלטת השולחן המאפשרת לגהצן להתמודד עם גיהוץ מורכב של ניקוי יבש וסריגים באופן קל והתוצאות גבוהות מאוד 
  • לרוב בדגם זה מערכת היניקה (הוואקום)תהיה בעלת עוצמה גבוהה ואיכותית מדגמים פשוטים 
  • השולחן מגיע עם חימום אחיד בפלטת הגיהוץ המתחמם ע”י הקיטור במעגל סגור והמאפשר חסכון בחשמל קיימת אפשרות לשלב בשולחן שרוולון מתחתם לגיהוץ עם וואקום 
  • שולחן מדגם זה מצריך עבודה עם מים רכים על מנת להקטין תקלות עתידיות ומניעת אבנית

זקוקים לשולחנות גיהוץ איכותיים לעסק? צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם!