מחולל קיטור לעיקור וחיטוי בחקלאות

חיטוי בעזרת קיטור 

חברת חשמל E  מייצרת מערכות קיטור ובקרה רבות. ביניהן מחולל קיטור לעיקור וחקלאות. החברה מייצרת מערכות קיטור מתקדמות ביניהן גם ציוד למאפיות. המוצרים של חברת חשמל E מתוכננים בדייקנות ע”י צוות מהנדסים מוביל בדרישות האיכות הגבוהות ביותר. חברה זאת נחשבת היום חברה מובילה ואיכותית בתחומה. 

חיטוי בעזרת קיטור

יש לחברה מערכות איכותיות מאוד. המערכות של החברה חסכוניות בחשמל פועלות בניצול קיטור מקסימלי. מדובר במוצרים באיכות גבוהה מאוד ברמה בין לאומית. קיטור הוא גורם חיטוי רב עוצמה ולכן עושים שימוש בקיטור לחיטוי בענפים רבים אפילו בתחום הרפואה וגם בתחום החקלאות. חברת חשמל  E   מייצרת מערכות חיטוי בעזרת קיטור לחקלאות

מצוינות וקפדנות

יש לחברה סטנדרטים גבוהים מאוד. בחברת חשמל E מקפידים גם על הפרטים הקטנים, ועושים הכול כדי ליצור מערכות עמידות איכותיות ושימושיות ויעילות. אנחנו שמים דגש על כל פרט. כך למשל מערכות הקיטור מצופות תמיד בציפוי מיוחד לחשמל כדי להגן על המערכת ולתת ללקוח מוצר איכותי ועמיד לאורך זמן. ציפוי למערכת קיטור מאפשר לתחזק את המערכת בצורה טובה ויעילה. 

התאמת המוצר בצורה מדויקת לכל לקוח

בחברה יש הקפדה על שירות איכותי. כל מוצר אצלנו מותאם בדייקנות ללקוח. את מערכות הקיטור בונים בהתאמה אישית ללקוח לכל לקוח יש דרישות וצרכים ספציפיים ובחברת חשמל E  מתאימים באופן מדויק כל מוצר לצרכים הספציפיים של כל לקוח. חברת חשמל מתכננת מוצרים לפי צרכים של לקוחות ומלווה את הלקוחות לאורך כל התהליך החברה מקפידה על כל שלב, דרך התכנון הביצוע היצור וגם נותנת שירות מסור לאורך וכמובן גם אחרי הקניה. 

מערכות עבור חברות אפיה

הרבה חברות אפיה זקוקות למכשור עבור חדרי התפיחה שלהם. חברת חשמל E  מפתחת ומשווקת מערכות לתהליכי התפיחה של חברות אפיה. היא בונה מערכות להתפחה אחידה ומצוינת  ועובדת עם חברות אפיה רבות. הם מייצרים מערכות ליצירת לחות אחידה בחדר לשמירת חומרי גלם וליצירת תפיחה מצוינת. כמו יש להם מערכות למחמצת שיוצרות לחם מעולה וכן מערכות ריסוס לחות לתנורים של פיתות ופוקאצ’ות.