מחולל קיטור ללחמי מחמצת

מערכות קיטור חיצוניות לתנורי אבן

מידע על מחולל קיטור ללחמי מחמצת

לחמי מחמצת הינם מסוגי הלחמים הפופולריים ביותר. אלה עשויים מקמח מלא לרוב ונחשבים לבריאים יותר לאכילה וקלים יותר לעיכול. הטיפול בלחמי המחמצת שונה מטיפול בבצק רגיל. מחולל קיטור ללחמי מחמצת הוא חלק בלתי נפרד מהליך התפיחה וההכנה של לחמי המחמצת. למעשה מדובר באחד הסודות הגדולים של האופים ומה שהופך את לחם המחמצת לקראנצ’י ופריך במידה הנכונה. למעשה ללא מכונת הקיטור והליך ההתפחה בעזרת הקיטור הלחם לא יוצא אותו הדבר וזה ההבדל בין מאפיות מקצועיות לחובבניות, דבר המתבטא גם באיכות המוצרים. 

מחולל קיטור לתנורי אבן ללחמים:

השיטה הנפוצה ביותר לאפיית הבצק ללחמי מחמצת ובכלל היא באמצעות תנורי אבן. אלה נפוצים בעיקר בקונדיטוריות ובמאפיות אך גם במטבחים מוסדיים רבים הנדרשים באפייה רבה במהלך היום עושים שימוש בתנורי אבן. תנורי אבן אלו כוללים מערכת קיטור מתקדמת המותאמת לגודל התנור ובעזרת פיקוד חשמלי משחררת את הקיטור בצורה אחידה ברחבי התנור. הפיזור האחיד של האוויר תורם לאפייה אחידה של הלחמים. הקיטור תורם לתפיחת הבצק, שיפור האווריריות שלו ומעניק לו את המרקם הרצוי בזמן האפייה. 

חשמל E מספקים לכם את כל השירותים הנדרשים תחת קורת גג אחת:

  • תכנון וייעוץ – כל מחוללי הקיטור הדרושים תחילה בתכנון מקדים של מבנה התנור, הגודל שלו, מחולל הקיטור המתאים לו, אילו חלקים נוספים תרצו להתקין במערכת הקיטור ועוד. הצוות המקצועי של חשמל E יספק לכם שירותי ייעוץ ותכנון ברמה הגבוהה ביותר עם דגשים על הפרטים הקטנים ביותר לשיפור היעילות האנרגטית וחיסכון באנרגיה ובעלויות, העלאת התפוקה והתוצרת והתייעלות כלכלית לבעל העסק.
  • התקנה – אספקת המוצרים והתקנתם במאפייה על ידי טכנאי מוסמך ומקצועי בעל הסמכה של משרד העבודה. 
  • החלפת חלקים וביצוע תיקונים – יש תקלה באחד מגופי החימום? תוכלו לנתק אותם במהירות ולהמשיך לעבוד עם תפוקה חלקית עד הגעת הטכנאי. שירותי תיקונים והחלפת חלקים בזמינות גבוהה 24 שעות ביממה. התקנה/החלפה של בקר לחות, בקר טמפרטורה, בקר זמנים דיגיטלי, גופי חימום ועוד. 

זקוקים למחולל קיטור ללחמי מחמצת? תא התפחה או חדרי תפיחה מקצועיים בעסק שלכם? צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח להעניק לכם שירות!

בין לקוחותינו