חדרי תפיחה למאפיות

איכות תפיחה ללא פשרות ובחסכון זמן משמעותי

חדרי תפיחה למאפיות

כל בית עסק העוסק בתחום האפייה: מאפיות, קונדיטוריה, חברות קייטרינג המספקות גם מוצרי אפייה ועסקים אחרים – זקוקים לחדרי תפיחה ומערכות קיטור מקצועיות לצורך התפחת הבצק. בעלי עסקים רבים מנסים לחסוך את עלויות הבנייה והשימוש בחדרי התפיחה וחושבים שלהשאיר את הבצק בחלל המאפייה יספיק כדי לתת לבצק לתפוח אולם לא כך הדבר בפועל. לא רק שהבצק לא יתפח לגודל והמרקם הראויים הרי שהוא עשוי להתייבש בחלל הפתוח, התפיסה איננה מבוקרת, אורכת זמן רב ותיתכן גם חוסר אחידות בין מאפה אחד לאחר. על כן בכל מאפייה או קונדיטוריה שמכבדים את עצמם ואת המקצוע – יעשו שימוש בחדר תפיחה מקצועי.

שיפור הצריכה האנרגטית וחיסכון כלכלי משמעותי לבעל העסק:

התפתחת הבצק נעשית באמצעות אוויר המוחדר אל הבצק וגורמת לו לגדול ולהיות אוורירי ורך יותר. ישנן שיטות התפחה רבות ושונות כאשר הפופולריות ביותר היא שימור במערכת קיטור המופעלת בתוך חדרי תפיחה ייעודיים ומתוכננים היטב. מערכת הקיטור מייצרת אדים ואוויר חם המפוזר בחדר באמצעות מפוח מיוחד בצורה אחידה לכל חלקי החדר. המערכת מאפשרת התפחה מהירה ביותר של הבצק מה שעוזר להגדיל משמעותית את ההספק של העסק במאות אחוזים, מסייעים בהתפחה אחידה של כלל המוצרים וניתן גם לווסת את הטמפרטורה בהתאם לצורך. 

מחוללי קיטור למאפיות מבית חשמל E:

חשמל E פועלת עם מערכות קיטור מתקדמות ומספקת שירותי תכנון חדרי תפיחה למאפיות, החל משלב התוכנית ההנדסית ועד ההתקנה בפועל של כל המכשור הנדרש. המערכות קלות לתחזוקה ומאפשרות עבודה יעילה, מקצועית ואיכותית לאורך זמן. מחולל הקיטור למאפיה של חשמל E מיוצרים ברמה הטכנולוגית הגבוהה ביותר ובנויים בצורה כזו המאפשרת עבודה חלקית עם המערכת גם במקרה של תקלה באחד מגופי החימום כך שלא תצטרכו לחכות עד שיגיע טכנאי כדי להמשיך לעבוד עם המערכת. 

מדוע לעבוד עם חשמל E?

עבודה עם חשמל E כוללת יתרונות רבים ומשמעותיים. ראשית תוכלו לזכות בשירותים 24 שעות ביממה ללא שבת וחג כך שאם יש תקלה במערכת אינכם צריכים לחכות עד יום למחרת ולהפסיד הזמנות וכסף – הזמינו שירותי טכנאי מקצועיים גם באמצע הלילה כדי שתוכלו להספיק לשחרר את ההזמנה בבוקר. המערכת המתקדמות טכנולוגית של חשמל E עוזרות לכם לחסוך בצריכת החשמל ובעלויות ומסייעות בהתפחה מהירה וטובה של המאפים, הלחמניות והמוצרים השונים במהירות הגבוהה פי כמה ממערכת אחרות כך שתוכלו להגדיל משמעותית את התפוקה בעסק ולמעשה גם את ההכנסות שלכם.

בין לקוחותינו