סטימר לניקיון תכשיטים

תכשיט מרהיב הוא בראש ובראשונה תכשיט נקי ונוצץ. על מנת ליהנות מברק יוקרתי עלינו להקפיד לנקות היטב את התכשיטים שלנו ולשמור אותם בתוך תיבת תכשיטים סגורה. סטימר לניקוי תכשיטים הוא מכשיר נוח לתפעול שמשמש לניקוי תכשיטים מקצועי. הסטימר של חברת חשמל E  משמש מעצבי תכשיטים עם דגש על כאלו שעובדים עם מתכות יקרות ויהלומים שמאפשר להם להגיע בקלות רבה ובדיוק לנקודות הרצויות על מנת להגיע לניקוי מקסימלי . ניקוי עם סטימר חיוני להסרת כל הלכלוך שהצטבר בפינות ובחריצים לקראת שיבוץ יהלומים ,הצגת התכשיט למכירה ,רגע לפני מסירתו ללקוח וכמובן בשירות שוטף ללקוחות לאורך השנים. עם סטימר לניקיון תכשיטים תשיגו התוצאות הטובות ביותר. 

איך פועל סטימר לניקיון תכשיטים?

מכשירי סטימר לניקוי מתבססים על מערכת קיטור שכוללת סיר לחץ בו מתחממים מים. המים שמתחממים לטמפרטורה גבוהה הופכים לקיטור שמשתחרר דרך צינורית קטנה באמצעותה מנקים את התכשיט. ניקוי עם מערכת קיטור אינו דורש ניסיון קודם ומאוד קל לתפעול ולהכשרת עובד.הצינורית הקטנה והמיוחדת  מצליחה להסיר בקלות לכלוך גם מתכשיטים קטנים מאוד ומשיבוצים . אנשי המקצוע וצורפים ממליצים פה אחד על סטימר לניקיון תכשיטים כפתרון הטוב והיעיל ביותר להשגת רמת ביצוע גבוהה כנדרש מתחום זה . 

מה אפשר לנקות עם קיטור?

 מערכת סטימר חשמלית לתעשיה אידאלית להסרת כתמים קשים ולכלוך מבלי לפגוע בחומר הגלם. הטמפרטורה הגבוהה מבטיחה הסרת כתמים ללא צורך בשפשוף או שימוש בחומרי ניקוי חזקים שכוללים כימיקלים. באמצעות הקיטור ניתן להסיר כתמים של טחב ושומן. אם יש לכם כתם שלא הצלחתם להסיר בשיטות הרגילות – אל תרימו ידיים לפני שתנסו ניקוי עם קיטור חם. יתרון נוסף של ניקוי עם קיטור לתעשיה הוא היותו ידידותי לסביבה. 

יתרונות של ניקוי עם קיטור

מי שאוהב ניקיון אוהב את התכשיטים שלו מבריקים ונוצצים. בין אם מדובר בתכשיטי ערב ובין אם מדובר בתכשיטים שאנחנו עונדים ביומיום, תכשיט מבריק ונקי נראה הרבה יותר טוב. הקיטור מסיר במהירות את כל הלכלוך ומחזיר את הברק האבוד גם לתכשיטים ישנים. אם אתם סובלים מאלרגיה לחומר ניקוי כלשהו סטימר לניקיון תכשיטים פותר לכם את הבעיה ונותן לכם את האפשרות ליהנות מתכשיט נוצץ ומבריק מבלי לסבול מגירויים על העור .

מה חשוב לבדוק לפני שמתחילים לנקות?

על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר עלינו להקפיד להפעיל את סטימר הקיטור בהתאם להנחיות היצרן. אין מדובר במכשיר לשימוש ביתי אלא במכשיר ניקוי שמיועד לתכשיטנים בחנויות וליצרני תכשינים ומשבצי יהלומים.

וכמו כן חשוב לוודא שכל חומרי הגלם שמרכיבים את התכשיט עמידים בפני טמפרטורות גבוהות.

בחשמל E צוות עתיר נסיון וידע בתחום הקיטור שישמח לתת לכם מענה לכל שאלה ולהתאים את הסטימר האידיאלי אליכם על מנת לתת לכם ערך מוסף בנראות וטיב המוצר ולקצר את זמן עבודתכם